חברת livedns – אחסון אתרי וורדפרס

את חברת livedns אני מכיר שנים ארוכות, מדובר על אחת החברות הוותיקות יותר בתחום אחסון האתרים בישראל. אני אישית מאחסן את הדומיינים שלי אצלהם למעלה מעשור. יצא לי מספר פעמים לאחסן אתרים של לקוחות אצלהם, סה"כ החוויה היתה תמיד נחמדה, אם כי לא תמיד הרגשתי שהם מתאמצים מספיק על מנת לספק את צרכי הלקוח. בחנתי את הפתרונות שחברת livedns מציעה ללקוחותיה.
אני משתמש במסגרת הפעילות שלי באתרי וורדפרס ובאתרי ג'ומלה. לשם המבחנים שערכתי לחברות האחסון השתמשתי בעיקר באתרי וורדפרס ובחרתי חברות אחסון שמצהירות שהם מומחיות באחסון אתרי וורדפרס, במקרה של livedns, הם מצהירים זאת ומספקים חבילה ייעודית לאתרי וורדפרס,  יצאנו בלירה לבדוק זאת.
כמשתמשים סטנדרטים בשרותי אחסון של אתרים, מה אנחנו מחפשים? מהירות, איכות יציבות ושירות לקוחות איכותי שיתן מענה בכל צרה ובעיקר אם לפעמים יש תקלה, אז נחמד שחברת האחסון מנסה לעזור אפילו אם זה לא נמצא בתנאי ההתקשרות.


לי באופן אישי המהירות בה באתר שלי עולה עבור הגולש זה הדבר החשוב ביותר, אין לי פשרות בעניין זה, בעולם שלנו שהכול כה תזזיתי ומקבלים החלטות לפעמים במספר שניות, המהירות שבו האתר שלי יופיע לגולש לאחר שאיתר אותו באמצעות מנוע חיפוש או הגיע אליו כתוצאה מפרסום או מאזכור ברשת חברתית זה עניין קריטי ביותר.
אני משתמש בכלים המובילים הקיימים היום על מנת לבצע בדיקות מהירות, הכלים שאני משתמש בהם הם:  Gtmetrix, Google Page Speed Insights


בדיקת מהירות

מצ"ב התוצאות של מבחני המהירות , המבחנים נעשו באופן אקראי, בזמנים שונים וללא מחשבה מכוונת, אלא, בזמן הפנוי שהיה לי ביצעתי מבחני מהירות, התוצאות תמיד היו טובות מאוד גם באופן אבסולוטי וגם ביחס לאחרים.


Google page speed insights

חברת livedns - אחסון אתרי וורדפרס

חברת livedns - אחסון אתרי וורדפרס

GTmatrix Check

חברת livedns - אחסון אתרי וורדפרס
בדיקת מהירות Gtmatrix

שימושיות

סי פאנל הוא פאנל הניהול הנפוץ בעולם, עבדתי איתו שנים רבות, המתחרים המרכזיים שלו הם Plesk ו Direct admin. באופן כללי, סי פאנל מספק את מה שצריך, אני מעדיף את Plesk מאחר והוא יותר ידידותי, אבל סה"כ בתור משתמש סטנדרטי, העיסוק שלנו עם הפאנל של ניהול השרת הוא מינורי ולכן לא ממש צריך להתרגש.
סוגיה חשובה היא שרוב חברות אחסון האתרים הגדולות עובדות עם Cpanel ואז ברגע שאנחנו עוברים משרת בחברה מסויימת לשרת בחברה אחרת, מאוד קל לבצע את העברה בין החברות.


מחירים לדוגמא

מחיר אחסון לאתר וורדפרס עם פאנל ניהול – 88 שח לחודש

מחיר אחסון לריסלר / בונה אתרים / איש SEO

 •  

Get more stuff like this

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.

הכרעה: לירה - סקירות אמיתיות!
 • 7.9/10
  שרות לקוחות - 7.9/10
 • 7.8/10
  זמן תגובת שרת - 7.8/10
 • 8.8/10
  עוצמת שרתים - 8.8/10
 • 3/10
  מחיר - 3/10
ציון כללי
6.9/10

סיכום: לירה - סקירות אמיתיות

חברת livedns היא חברה רצינית, ספקית שרותים משמעותית בנוף אחסון האתרים בישראל, במספר שיחות טלפון מולם, לא אהבתי תמיד את הגישה של הנציגים שלפעים היתה גישה מתנשאת, אבל סה"כ זו חברה שניתן לסמוך עליה ולאחסן את האתר העסקי או האישי שלנו מבלי לחשוש. הבעיה המרכזית היא המחיר המאוד גבוה שהם מבקשים על אחסון אתר וורדפרס, בעיני זה מחיר שערורייתי ואין לו כל הגיון במיוחד לאור המחירים אצל שאר הספקים ולכן התוצאה שלהם במבחן זה נפגעה. 

בעד!

 • קבלת 3 ג'יגה ראם מובטח.
 • מאפשרים חיבור ל cloudflare.
 • נפח אחסון 4 ג'יגה.

נגד!

 • תגובה איטית מגישה לאתר בחו"ל.
 • שרות הלקוחות לענות לאחר מספר שעות.
 • אין שרות לקוחות בצ'אט.
 • יקר, יקר, יקר מאוד ולא מוצדק.

השאירו תגובה

Sending

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.