תכנן והקמת אולפן הקלטות

ההתקדמות בטכנולוגיה הדיגיטלית אפשרה כמעט לכל אחד להיכנס לעסקי ההקלטות. גם עם ציוד חדיש, התוצאות הטובות ביותר מתקבלות בסטודיו בעל איכות מקצועית.

מוצרים אקוסטיים של אולפן הקלטות מקצועיים מתוכננים ליצירת סאונד טבעי וחללים אקוסטיים מדויקים באופן מקצועי. כמומחים בהבנת אופן הפעולה של סאונד, קו המוצרים האקוסטי המגוון שלנו מספק את הטוב ביותר בחסימת סאונד, ספיגה ופיזור עבור שידור והקלטה מושלמים של סאונד.

ניתן ליצור אקוסטיקה של אולפן הקלטות מקצועי עם לוחות קיר שטוחים או מעוקלים, אריחי תקרה, מפזרים, דלתות וחלונות שתוכננו במיוחד כדי לספק פרטיות, בידוד אקוסטי ודיוק הרמוני. מגוון רחב של צבעים, גרפיקה, צורות וגדלים מותאמים אישית הופכים כל התקנה לייחודית, ייחודית, בעלת ביצועים גבוהים וחסכונית.
הניסיון שמאחורי העיצוב של אולפן ההקלטות שאתה משתמש בו כדי לבנות הוא קריטי, עומק הניסיון חוסך זמן וכסף.

ישנה חשיבות גבוהה מאוד בתכנון מוקדם כבר ברמת הבניה של המבנה הייעודי, אנו נדון בצרכי הבנייה של אולפן ההקלטות שלך, ולאחר מכן נתאים ונתכנן עבורך מערכת מותאמת אישית. ממיקס פשוט, ועד מאסטרינג בהקלטה,.


חשוב שהאדם שמתכנן את אולפן הקלטות יודע לתכנן החל ממערכות מבודדות, קירות ותקרה, ועד לדלתות, חלונות ואקוסטיקה מותאמת אישית, אל לנו לשכוח את בעיות האוורור השקט, החשמל הנקי, החיווט ותחנת העבודה. הכל מערכת אחת שלמה, שעובדת יחד בצורה חלקה.

Sending
סקירת משתמש
10/10 (1 הצבעות)
0/10
דירוג התגובות 0/10 (0 reviews)

השאירו תגובה

Sending

שינוי גודל גופנים
ניגודיות